Науково-практична конференція з міжнародною участю «Онкологія та суміжні дисципліни: інтеграція технологій у діагностику та лікування»

29–30 травня 2025 року в місті Харкові відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Онкологія та суміжні дисципліни: інтеграція технологій у діагностику та лікування», організована Інститутом медичної радіології та онкології ім. С.П. Григор’єва НАМН України.

Державне підприємство «УДВП ІЗОТОП» мало честь виступити співорганізатором цього важливого наукового заходу, що зібрав провідних спеціалістів у галузі онкології, радіології та медичних інновацій з усієї України та з-за кордону.

Захід урочисто відкрив директор Інституту —
Красносельський Микола Віллєнович,
професор, доктор медичних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2017 р.).

Від підприємства взяли активну участь у конференції заступник директора з комерційних питань Король Оксана і начальник відділу ізотопної продукції Данчук Наталя:
▪ презентували актуальні доповіді про застосування радіофармпрепаратів у діагностиці та терапії онкологічних захворювань;
▪ долучилися до професійного обговорення інноваційних технологій у лікуванні.

Щиро дякуємо організаторам, зокрема Інституту медичної радіології та онкології ім. С.П. Григор’єва, за можливість бути частиною такої масштабної ініціативи. Переконані, що міждисциплінарна взаємодія, обговорення та впровадження сучасних технологій — це запорука розвитку української медицини у сфері онкології.

ДП «УДВП ІЗОТОП» разом із міжнародними партнерами продовжує відкривати нові можливості у міжнародних відносинах.

У період з 5 по 9 травня 2025 року відбулася економічна місія делегації сформованої на чолі Київська торгово-промислова палата / Київська ТПП / Kyiv CCI до Італії.

Центральною подією місії стало підписання меморандуму про співпрацю між Київська торгово-промислова палата / Київська торгово-промислова палата / Київська ТПП / Kyiv CCI та Camera di Commercio di Como-Lecco.
Для інформації ТПП Комо-Лекко найбільша торгово-промислова палата Італії, яка охоплює весь індустріально-технологічний і культурний регіон північної Італії і регіону Ломбардії, що відкриває великі можливості для розширення співпраці між промисловцями та виробниками обох країн.

У межах програми директор ДП «УДВП ІЗОТОП» представив підприємство як стратегічного партнера для міжнародної кооперації у сферах ядерної медицини, радіаційної безпеки та технологічних рішень. Також відбулися низка B2B-зустрічей з італійськими компаніями, науковими інституціями та інноваційними центрами. Обговорювалися перспективи можливої співпраці, представлення італійських виробників в Україні, обміну досвідом, а також реалізації спільних науково-технічних проєктів.

Висловлюємо щиру подяку Київській торгово-промисловій палаті та Camera di Commercio di Como-Lecco, і підприємцям та бізнесам Італії, які проявили інтерес до зустрічі з делегацією України, за високий рівень організації, ефективну координацію та В2В зустрічі безпосередньо на виробництвах.

Виявлена італійською стороною зацікавленість у предметній співпраці з підприємствами, які мають чітко сформовані пріоритети розвитку, прозору інвестиційну стратегію та вагому роль у структурі державного сектору підкреслюють, що долучення ДП «УДВП ІЗОТОП» до зазначеної ділової місії стало важливим етапом інтеграції підприємства в міжнародні інвестиційні процеси, спрямовані на зміцнення міжнародного іміджу підприємства, та сприятимуть залученню зовнішнього фінансування на реалізацію ключових інфраструктурних і технологічних проєктів і ініціатив.

ДП “УДВП ІЗОТОП” взяло участь у міжнародній зустрічі NRSWG

🗓 29–30 квітня 2025 року
📍 Кишинів, Республіка Молдова

У складі української делегації заступник директора Оксана Король і начальник відділу ізотопної продукції Наталія Данчук долучилися до міжсесійної зустрічі Робочої підгрупи з ядерної та радіологічної захищеності (NRSWG), що відбулася в межах ініціатив Глобального партнерства.

Цей захід став важливою платформою для обговорення стратегічних підходів до міжнародної підтримки України. У центрі уваги — ефективна координація зусиль країн-партнерів, раціональне використання ресурсів та залучення нових механізмів підтримки задля посилення національної й глобальної безпеки.

Фахівці ДП “УДВП ІЗОТОП” представили власну доповідь, у якій висвітлили ключові виклики та напрацювання у сфері забезпечення радіологічної захищеності, а також окреслили перспективні напрями міжнародної співпраці в рамках поточних і майбутніх проєктів.

Ми вдячні міжнародним партнерам за незмінну підтримку. Спільними зусиллями ми зміцнюємо безпечне ядерне майбутнє, що слугує основою стійкості не лише України, а й світової спільноти.