Державне підприємство "УДВП ІЗОТОП"

Дозиметричний та радіометричний контроль

ДК та РК

Згідно правил радіаційної безпеки будь-які роботи з джерелами іонізуючого випромінювання, приладами та установками, що їх використовують (монтаж, демонтаж, зарядка, розрядка, технічне обслуговування, ремонт і т.д.), повинні супроводжуватися дозиметричним контролем.

ДП "УДВП ІЗОТОП"  надає послуги по проведенню дозиметричного та радіометричного контролю виробничих процесів, що передбачають маніпуляції з джерелами іонізуючого випромінювання та радіоізотопним обладнанням. Роботи виконуються спеціалістами вимірювальної лабораторії іонізуючих випромінювань ДП "УДВП ІЗОТОП"  .

Вимірювальна лабораторія іонізуючих випромінювань атестована ДП “Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” (Свідоцтво про атестацію вимірювальної лабораторії іонізуючих випромінювань № 70А-03-15 від 27.01.2015).

Прилади, що використовуються в роботі проходять щорічну повірку ДП "Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" (м. Біла Церква) та ННЦ "Інститут метрології" (м. Харків).