Державне підприємство "УДВП ІЗОТОП"

ДП «УДВП ІЗОТОП» взяло участь у засідання ISI

Представники ДП «УДВП ІЗОТОП» у складі офіційної делегації України взяли участь у засіданні Групи з обміну інформацією про технічну допомогу Україні у сфері радіаційної та фізичної ядерної безпеки.

Захід відбувся у м. Прага (Чеська Республіка) 13-17 травня 2024 року за підтримки Державного Департаменту США, Міністерства енергетики України і Міністерства закордонних справ України.

Від ДП «УДВП ІЗОТОП» перед міжнародними партнерами були представлені надзвичайно важливі в умовах воєнного стану проєктні пропозиції, які стосуються розвитку ядерної медицини та впровадження в Україні власного виробництва радіоактивних лікарських засобів шляхом створення промислового циклотронного центру на базі нашого підприємства, а також модернізації систем фізичного захисту Виробничого комплексу.

Проведено низку продуктивних зустрічей з урядовими організаціями США, Канади та ряду Європейських країн щодо обговорення поточних потреб та започаткування нових проєктів міжнародної технічної допомоги.

Посилюємо наше міжнародне співробітництво та й надалі працюємо над вирішенням актуальних і стратегічних питань для України.

ДП «УДВП ІЗОТОП» взяло участь у засідання ISI 1

«Ініціатива з обміну інформацією для України» (Information Sharing Initiative (ISI) – це міжнародна донорська платформа в рамках Глобального партнерства країн Великої Сімки щодо нерозповсюдження зброї та матеріалів масового знищення.

ДП «УДВП ІЗОТОП» взяло участь у засідання ISI 2
ДП «УДВП ІЗОТОП» взяло участь у засідання ISI 3
ДП «УДВП ІЗОТОП» взяло участь у засідання ISI 4
ДП «УДВП ІЗОТОП» взяло участь у засідання ISI 5
ДП «УДВП ІЗОТОП» взяло участь у засідання ISI 6